Mõtteaine on taskuhääling psühholoogia, popkultuuri, ühiskonna käekäigu, ajaloo ja uute teadmiste huvilistele. Saadet juhivad Mathias-Erik Tempel, Jorgen Matsi ja Mats Volberg.


Jorgen Matsi
on isa, endine professionaalne MMA-võitleja ning spordiklubi Võimla juht ja sealne aktiivne treener. Ametilt ja hariduselt psühholoog, annab tihti koolitusi ning on aktiivne kõneleja spordi, toitumise ja motivatsiooni teemadel. Jorgen töötab Pipedrive'is.
Mathias-Erik Tempel
on isa ning vokalist metalit viljelevas bändis Inter Omega. Õppinud Tartu Ülikoolis usuteadust, ametilt veebilehtede loomise platvormi Voog vanem kasutajatoe spetsialist ning seminaride projektijuht. Lisaks igapäevatööle annab ta Tartu Kõrgemas Kunstikoolis fotograafia eriala üliõpilastele multimeedia rakenduste loengut.Mats Volberg on filosoof (PhD, University of York), töötab Tartu Ülikooli filosoofia osakonnas teadurina ning Advokaadibüroos LEXTAL, tema peamine uurimisvaldkond on poliitikafilosoofia. Mats on suur filmide entusiast ning talle meeldib mängida mänge, nii arvutil kui laual ja kaartidega.